Film Tavsiye

Ölüm Defteri – Bir Netflix Yapımı Film

Death Note
tarafından yazıldı tavsiye

“Sanırım Netflix‘den para alıyorlar.” dediğinizi duyar gibiyiz. Keşke öyle olsa 🙂 Fakat şu var ki Netflix yapımlarının arasından şu zamana kadar beğenmediğim bir dizi / film çıkmadı. Bundan sonra da çıkacağını sanmıyorum. Peki Death Note (Ölüm Defteri) de neyin nesidir?

İlk olarak belirtelim ki bu filmimiz bir animedir. Japonya’da bir dergi ile başlamakla beraber anime halini almıştır. Fakat biz animesini es geçiyoruz. 2017 yılında yapılan filmimize odaklanıyoruz. İmdb’den aldığı puanı gördükten sonra ne kadar moralimiz düşse de biz inatla yazmak istiyoruz. Çünkü hak edilen puanının verilmediğinden yanayız. 10/4,6 alan filmimiz ne kadar üst yaşlara hitap etmese de çocuklarla beraber gençlerin birçoğunun filmden hoşlanacağını düşünüyorum. Fantastik, gizem kategorisinde yer verilen ve 1 saat 40 dakika süren filmimizin ana konusu nedir? Gelin hep beraber inceleyelim.

Her şey gökten düşen bir kitap ile başlıyor. Kitabın özelliğini anlamada birçok sıkıntı çekse de sonunda anlayan baş rolümüz kitabın büyülü bir kitap olduğunu ve birçok ismin yer aldığını görür. Yazdığı ismin başına gelenleri gördükten sonra da istemsizce kötü şeyler için kullanamaya başlayacak ve birçok kötülükler onun da peşinden gelecek. Bunun yanında Kitabın sahibi olarak görünen canavarımsı karakter de kitabın korunmasında rol oynuyor. Güzel sahnelerin bulunduğu filmimiz Netflix’de sizlerle birlikte. Şimdi de fragman ile sizi baş başa bırakıyor ayrıca siz değerli okurlarımızın güzel yorumlarını da aşağıya bekliyoruz, iyi seyirler…

About the author

tavsiye

Yorum Bırak

- Şubemiz Darıca evden eve nakliyat gebzeevdenevenakliyat- 2018 izmit evden eve nakliyat-kocaeli evden eve nakliyat