Adı gibi şanı güzel oyun. Beyin uçurmalar, kendi tarafına çekmeler her biri birbirinden farklı dövüş comboları ve insanın düşünse aklına gelmez dediği onca şeyin bir arada olduğu oyun MESoW -bu şekilde bu oyunu tanıyacağınızı sanmam 🙂

2017 yılının Ekim ayında yani neredeyse 1 yıl öncesinde çıkan bu oyun insanların beklentilerini karşılamakla kalmadı daha da iyisini yaptı. Vahşet konulu aynı zamanda seri oyunu olan yüzüklerin efendisinin bir nevi oyunu Shadow of War kullanıcılara güzel zamanlar yaşatıyor.

Steam’de demosu bulunmakta ve Steam güncel fiyatı 67 Türk lirasıdır.

SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

İşletim Sistemi: Windows 7 SP1 with Platform Update

İşlemci: AMD FX-4350, 4.2 GHz / Intel Core i5-2300, 2.80 GHz

Bellek: 6 GB RAM

Ekran Kartı: AMD HD 7870, 2 GB / NVIDIA GTX 660, 2 GB

Yukarıda belirtmiş olduğumuz grafikler minimum sistem gereksinimleridir. Yani sistemimizin en kötü bu şekilde ya da bunun alternatif donanımında olmalıdır. Bunların yanında yaklaşık olarak 70 GB’a yakın kapasite isteyen oyunumuz görüntü kalitesi üst düzey olduğu için istediği sistemde bundan kaynaklı yüksek olabiliyor. Gelelim oyunumuza, bu oyunda ne yaparız, ne yeriz, ne içeriz?

Oyunun ana konusu üzerinde yaşanan toprakların orclar tarafından katledilip fethedilmesi üzerinedir. Bunun yanında oyunda birçok kötü karakter daha yer almaktadır. Orcların yanında Dark Lord olarak bildiğimiz baş düşmanımız var. Oyunun orta ve ileri safhaları oyuncuları fazlasıyla bağlayan yapıya sahiptir. Çünkü edindiğimiz yüzükler sayesinde insanları kendi ordumuza katabiliyor, ejderleri ve daha birçok büyük küçükbaş hayvanları da binek olarak kullanabiliyoruz. Kale alma ve kale savunmaya bile yer veren oyunun çeşitliliği fazlasıyla bulunmaktadır. Bence Bright Lord olarak topraklara hükmetmenin zamanı geldi de geçiyor bile.  

Oyunun Steam linki için TIKLAYINIZ.

About the author

tavsiye

Yorum Bırak

- Şubemiz Darıca evden eve nakliyat gebzeevdenevenakliyat- 2018 izmit evden eve nakliyat-kocaeli evden eve nakliyat