Dizi Tavsiye

Hakan: Muhafız – The Protector İncelemesi

The Protector Dizisi
tarafından yazıldı tavsiye

Sonunda yazabildiğimiz, uzun bir sürenin ardından açılışı en güzel makaleyle yapmak istedik. Çok öncesinden belirlenen ve ilk duyulduğundan beri beklentisi yüksek olan kendi türünde de en önemli yere sahip az buz bulunacak cinsten dizimiz Hakan: Muhafız nam-ı değer The Protector. Bildiğiniz gibi yabancı ülkelerde kahramanlık dizileri, filmleri almış götürüyordu. Biz de diyorduk ki nerede bizim kahramanımız? Ne zaman çıkacak? Netflix gibi yerleşmiş, sağlam bir altyapıyla diziyi seyircileriyle buluşturan yapımcı şirketi kesinlikle güzel bir iş başardığı ortada.

Çıktığı ilk günlerde 9 küsür İMDB’ye ulaşan ve beklentileri tamamıyla karşılayan bir macera – aksiyon dizisi 14 Aralık 2018 tarihinde yayınlanmasına rağmen kısa bir sürede insanlara hem Netflix üyeliği aldıracak kadar hem de 1-2 gün gibi kısa bir sürede bitirtecek kadar ihtişama sahip. Toplam 10 bölümden oluşması ne kadar üzücü olsa da kendimizi 2.sezonun çekimlerinin bitmiş olduğuyla avutuyoruz. Peki, Hakan: Muhafız şuan kaç İmdb’ye sahip diyecek olursanız eğer 7.9 gibi yüksek bir puana sahip. Bize göre bu puanın ne üstünde ne altında. Hak ettiği puanıyla birlikte seyircilerine seyir keyfi sunuyor.

Çagatay Ulusoy in The Protector (2018)

Çağatay Ulusoy

Hakan Muhafız Dizisi Konusu

Kahramanlık dizisi dediğimiz andan itibaren bizde kendimize fazla inanamıyoruz. Gelin dizinin içeriğine girelim. İlk olarak ihtişamlı dizimizin çekimleri Türkiye’nin ihtişamlı şehri İstanbul’da süregelmektedir. İstanbul’da Osmanlı’dan beri ölümsüzler denilen ve İstanbul’a zarar veren 7 kişi bulunmaktadır. Bu 7 kişiye de karşı gelen muhafızlar bulunmaktadır. Muhafızlık babadan oğula geçmektedir ve ölümsüzleri özel ekipmanlarla yok ederek İstanbul’u korumak onların amacıdır. Hakan görevini ne kadar geç öğrenecek olsa da kaybettiği zamanı telafi etmeye çalışır ve ona verilen bıçak, mermi geçirmez bir gömlek ve ölümsüzü tespit ettirecek bir yüzük sayesinde kendisini bir aksiyonun ortasında bulur. Bu savaşta tek olmamakla birlikte güzel bir seyir keyfi sunarak izleyenleri kendisine çekmektedir.

Dizinin 2. Sezonu var mı? Varsa 2. Sezon Ne Zaman?

10 bölümlük güzel bir sezonun ardından 2.sezonun da 2019 yılında çıkacağını belirtebiliriz. Fakat çıkacağı tarih tam olarak söylenmedi.

Şimdi de sizleri kendi türünde fark yaratan Türk dizimiz Hakan: Muhafız – The Protector ile baş başa bırakıyoruz. İyi seyirler 🙂

Netflix Türkiye

About the author

tavsiye

1 Yorum

Yorum Bırak

- Şubemiz Darıca evden eve nakliyat gebzeevdenevenakliyat- 2018 izmit evden eve nakliyat-kocaeli evden eve nakliyat