Dizi Tavsiye

Dark İnceleme – Garip Tavsiye

Dark İnceleme
tarafından yazıldı tavsiye

İnsanda kafa bırakmayan bir diğer dizi, Dark. Birçok kez beyin sulanması geçireceğimiz, ne oluyor lan? diye haykırışlarda bulunacağımız zamanların sık sık yaşayacağımız garip bir tavsiye daha. Yeni bir dizi olan Dark çok hızlı bir şekilde izleyici kitlesini toplamış bulunmakta. 1 Aralık 2017 tarihinde başlayan ve 1 sezonda beyin bırakmayan dizi Almanya’da çekilmektedir. 

Belirtmek gerekir ki birçok efsanevi film/dizi yayımcılığında bulunan Netflix Dark’da da beklenenleri karşılıyor ve üstün yeteneklerini konuşturuyor. Sadece dizi de değil, şarkılarıyla da bir harikalar yaratmakta. Almanca konuşmaları sevdiren küçük çocukların çok sık bulunduğunu da belirtelim. Gelelim konumuza;

Geçmişle geleceğin bir araya karıştığı kimin ne olduğu belli olmayan bir geçide sahip ormanlık arazide her şey başlıyor. Sırlarla dolu toprakların yanında ormanlık arazinin içerisinde bulunan karanlık bir mağara aynı zamanda bir geçittir. Bu geçit sayesinde geçmişe dönebilen baş rolümüz birçok sırrı ortaya çıkarırken birçok probleme de çatmış bulunuyor.

Lafı çok da uzatmadan fragmanımızla bugünü sonlandırıyoruz. İyi seyirler 🙂

About the author

tavsiye

4 Comments

Yorum Bırak

- Şubemiz Darıca evden eve nakliyat gebzeevdenevenakliyat- 2018 izmit evden eve nakliyat-kocaeli evden eve nakliyat