Film Tavsiye

Bir Garip Film Tavsiyesi: VENOM

Venom
tarafından yazıldı tavsiye

Delirttiler beni paşam delirttiler diyerekten bolca kafa sallaması içeren bir film. Garip miydi? Fazlasıyla. Eminem’in klibini de es geçmeyelim onda da aranan kafa sallamaları mevcut. (Hatırlatalım Eminem’in çıkardığı şarkı Venom filmine özel) Nasıl oluyor ki film istemsizce kendine bağlattı aynı zamanda gelecek olan serinin 2.filmi için sabırsızlandırmaya başladı. 

“Gelelim beklentilerimizi karşıladı mı?” sorusuna kişiden kişiye göre çok fazla farklılık gösterse de bir örümcek adam serisi değil. Aslına bakarsanız o kadar da beklemiyorduk zaten en azından ben beklemiyordum. Neyse ki filmdeki bazı komedi sahneleri filmi kurtarmış. Evet, komedi sahneleri 🙂 Çünkü filmde aksiyon arıyorsanız, hop orada biraz durun, aradığınızı bulamayacaksınız. Yine de ön yargılı başlamayın film aradığınız lezzeti de vermiyor değil. Tuzu biberi bulunan bu filmimizin konusu nedir? Yapışkan şeyler ne yapıyor diyecek olursanız eğer. Gelelim konu köşemize…

NOT: SPOİLER İÇEREBİLİR. OKUDUKTAN SONRA PİŞMAN OLMAYIN!!!

Venom, kötü karakter olarak düşünülse de bu filmin iyi karakteri olarak yer alıyor. Eddie olarak rol alan Tom Hardy karakterimiz gazetecilik yapmaktadır. Nasıl oldu da yolu bu yaratıkların yanına düştü dediğinizi duyar gibiyim. Gazeteci Eddie karısının da dosyalarını karıştırarak bulaşmaması gereken insanlara bulaşarak işinden olur ve bu olayın ardından da işinden eden kişinin şirketinde araştırma yaparken parazit gelir ve onu bulur. Diğer parazitlere karşı yer alacak parazitimiz filmimizin başrolüne yapışmakla başlıyor ve bu iki karakter birbirine alışıyor. Sonrasında diğer parazit dostumuzla savaşarak filmimizi böylece kısa bir aksiyon ile bitirmiş oluyoruz. Fazlasıyla komedi sahnesine yer veren filmimiz Ruben Fleischer ile güzel bir yapım ortaya çıkarmış. Buradan onu tebrik ediyoruz ve ikinci filmine biraz daha komedi sahnesi ekleyip fazla olan aksiyon sahnelerini çıkarma ricasında bulunuyoruz(!)

Gelin fragmanımız ile bu yazımızın da sonuna gelelim

About the author

tavsiye

Yorum Bırak

- Şubemiz Darıca evden eve nakliyat gebzeevdenevenakliyat 2018 izmit evden eve nakliyat-kocaeli evden eve nakliyat