Dizi Tavsiye

Bir Garip Dizi: The 100

The 100 İnceleme
tarafından yazıldı tavsiye

“Uzaydan geldik hocam, eski memleket elden gidiyor diye.” sözü tam olarak bu diziye uygun diyebiliriz. Uzaydan Dünya’ya dönüşün filmini çektikleri bununla da kalmayıp Dünya bitmiş bitmiş dedirttikleri garip mi garip dizimizin inceleme yazısına hoş geldiniz. Garip tavsiyelerde bugün konumuz the 100. Adı nereden geliyor diyecek olursanız eğer dizimizde Dünya’ya gönderilen 100 çocuk bulunmakta ve bu 100 çocuk Dünya’nın yaşanılabilir bir yer olup olmadığı bilgisi almak için gönderilen kobay fareleridir. Tam olarak doğru anlama gelen kobay fareleri Dünya’ya iniş yapmalarının sebebi ise Uzayda geçirdikleri gemilerinin ömrünün tükeniyor olmalarıdır.

Kısacası uzayı da yiyip bitiren insanoğlu çareyi yine Dünya’da buluyor. 100 çocuğumuz Dünya’ya iniş yaptığı zaman normal olarak görse de Dünya aslında o kadar da normal olmayacaktır. Birçok zorluklarla baş edecek bu dizimiz izleyenlere güzel bir seyir keyfi sunuyor. 

2014’de yayınlanmaya başlayan dizi şuana kadar 4 sezon çıkardı ve 5.sezonu da çekim aşamasında. Yayıncı şirket CW birçok dizisi kaliteli olmakla birlikte The 100 adlı diziye de kalitesinden bahşediyor. Fragmanla birlikte sizi baş başa bırakıyor, iyi seyirler diliyoruz.

About the author

tavsiye

Yorum Bırak

- Şubemiz Darıca evden eve nakliyat gebzeevdenevenakliyat 2018 izmit evden eve nakliyat-kocaeli evden eve nakliyat