Dizi Tavsiye

Bir Garip Dizi: Bodyguard

Bodyguard Dizisi İnceleme
tarafından yazıldı tavsiye

Tam olarak sitemizin adına uygun bir diziyi inceleme zamanı geldi. Psikolojisi yerinde olmayanların daha da seveceği bir dizi. – Biz sevdik-  Zaten bir gerçek var ki Netflix dizisi olup sevmemek çok düşük bir ihtimal. Ne kadar yeni bir dizi olsa da izlenme sayısı gerçekten fazla ve her geçen zamanda daha da fazla kitleye ulaşıyor. 

Kendileri bitirmiş olduğum son dizimdir ve bağımlılık yaptığını söyleyemesem de diziyi bırakası da gelmiyor insanın. Dizi Netflix dizi olarak yayınlandığından +1 bir şekilde başlamış oluyor. Bunun yanında rolleri üstlenen oyuncular da üstlerine düşen görevi gayet güzel oynamış. Özellikle baş rolü oynayan ve koruma rolü verilen karakterimiz Budd, gerçek adıyla Richard Madden işini güzel bir şekilde gerçekleştirmiş. Ayrıca bir tanem Sophie Rundle gibi güzel bir oyuncumuz bulunmaktadır. Korumanın sevgilisi rolünü alan ve diğer tüm rollerinde de büyülü bir şekilde ağzı açık bıraktıran işleviyle bu dizide de bunu başarmış. Peki bu ablanızı nereden tanıyoruz? Hatırlarsanız bir inceleme yazımızda Peaky Blinders‘dan bahsetmiştik. Bu karakterimizde o dizide Blinder’ların soyundan gelen birisiydi. Her neyse gelelim Bodyguard adlı dizinin konu incelemesine.

Dizimiz Budd adlı karakterimizin trende yolculuk yaparken canlı bomba ile karşılaşmasından başlıyor ve bol bol bomba göreceğimiz zamanlara yer verecek. Budd aynı zamanda eşi ile problemler yaşamakta ve 2 çocuk babası korumamız tren olayını çözdüğünden mütevellit terfi alıyor. Fakat terfi de ne terfi 🙂 Kumpas mı terfi mi? Neyse daha çok spoiler dayamadan geçelim. İç işleri bakanı korumalığına terfi alan Budd birçok problemle karşılaşmaya  başlar ve bunları çözmeye başlar. Olayların sonlarına doğru “Ayyy!” diye sempatikleştiren sahnelerin bulunacağı 6 bölümlük tek günde bitirilebilecek tatlış mı tatlış, garip mi garip bir dizi. 

About the author

tavsiye

Yorum Bırak

- Şubemiz Darıca evden eve nakliyat gebzeevdenevenakliyat- 2018 izmit evden eve nakliyat-kocaeli evden eve nakliyat